نوروز 1403 مبارک

ارمغان هلدینگ رکسان برای سال 1403

نوروز 1403 مبارک

ارمغان هلدینگ رکسان برای سال 1403

امکانات و خدمات هتل‌های گروه رکسان

هلدینگ گردشگری و هتلداری رکسان یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ سمگا -گروه مالی گردشگری است که با سه برند ثبت شده‌ی جهانی به نام‌های رکسان، رمیس، کاروانیکا و آژانس خدمات مسافرتی سفرهای کهکشانی (مگاگشت) به فعالیت می‌پردازد.

خدمات اقامتی

رزرو اتاق با امکانات مدرن

رستوران

شام با منوی متنوع

کافی‌شاپ

نوشیدنی‌های رنگارنگ

خدمات رفاهی

اسپا، سونا و جکوزی

برانچ

برانچ در محیطی دلنشین

مجموعه ورزشی

سالن بدن‌سازیی، یوگا و استخر

برای رزرو سفری فراموش‌نشدنی و استفاده از کارت‌های هدیه به ارزش یک میلیون تومان، می‌توانید از ابتدای فروردین 1403 تا پایان سال 1403، از تمامی خدمات اقامتی و رفاهی گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان در تهران (هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی رکسان)، مشهد (هتل بین‌المللی 5 ستاره قصرالضیافه قدس رکسان) و کرمان (بوتیک هتل کاروانیکا رکسان)، بهره‌مند شوید.

 

gift-cart-expo

رکســان

Rest & Relax

تجربه سفری امروزی و خاص را برای شما خلق خواهد کرد.

آشنایی با هتل‌های متنوع رکسان

و خدمات متنوع آن

هتل بین‌المللی فرودگاهی 5 ستاره رکسان

تجربه اقامتی فرانسوی در تهران

هتل پنج ستاره رکسان در کنار فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران بنا گردیده است. این هتل در ۷ طبقه با 296 اتاق با کلیه امکانات اقامتی، پذیرایی برای رفاه و آرامش قبل و بعد از پرواز مسافران فرودگاه امام خمینی ارائه خدمات می‌نماید.

هتل چهار ستاره رمیس در کنار هتل پنج ستاره رکسان و در جوار فرودگاه بین‌المللی امام خمینی قرار داد. هتلی در هفت طبقه با 196 اتاق همراه با تجهیزات مدرن و به‌روز و امکان اقامت ساعتی، بهترین گزینه برای صاحبان کسب و کار و افراد کثیرالسفر است. مهمانان به راحتی می‌توانند ساعات قبل و یا بعد از سفر خود را در این هتل بگذرانند.

هتل بین‌المللی فرودگاهی 4 ستاره رمیس

خدمات رفاهی و اقامتی مدرن

بوتیک هتل کاروانیکا

اقامتی در دل تاریخ

شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) با حفظ اصالت و ماهیت کاروانسرای وکیل، کار ترمیم و احیای این بنای 150 ساله را در سال 1396 آغاز کرد. مدیریت بزرگترین کاروانسرای دو طبقه جهان پس از ترمیم به هلدینگ هتلداری و گردشگری رکسان واگذار شد.

نزدیکترین هتل به بارگاه ملکوتی امام هشتم با حدودا 50 متر فاصله تا صحن غدیر که هر زائری را به مجاور امام مبدل می‌نماید. هتلی مدرن در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) با اتاق‌هایی که از هر پنجره آن می‌توان به آستان حضرتش پرکشید.

هتل بین‌المللی 5 ستاره قصرالضیافه قدس رکسان

دری رو به بهشت رضوان

گروه هتل‌های رکسان

 برای شما نهایت راحتی و آسایش در هر سفر و اقامت را به ارمغان می‌آوریم. با افتخار می‌پذیریم همراه سفرتان باشیم و لحظات خاصی را برای شما به وجود بیاوریم.

با تشکر از همراهی شما