Company Logo
REXAN

با حضور مسئولان گروه مالی گردشگری؛ هتل ۵ ستاره قصرالضیافه رکسان مشهد مورد افتتاح رسمی قرار می گیرد

با حضور مسئولان گروه مالی گردشگری و شرکت “گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران(سمگا) و همچنین جمعی از مقام‌های محلی، هتل ۵ ستاره قصرالضیافه رکسان مشهد در آینده نزدیک به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، هتل ۵ ستاره قصرالضیافه قدس مشهد با گروه هتل های بین ­المللی رکسان هلدینگ سمگا در مساحتی به میزان ۹۳۷۰ مترمربع با زیربنای ۶۸ هزار مترمربع ساخته شده و در ۵ طبقه دارای ۲۲۴ اتاق و ۴۶۶ تخت است.

هتل قصرالضیافه مشهد از لحاظ موقعیت مکانی منحصر به فرد و تنها هتلی است که بخشی از آن در حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است. این هتل دارای سه سالن همایش و کنفرانس با ظرفیت‌های مختلف است.

این هتل در جنب مجموعه حرم امام رضا (ع) و در قسمت ورودی صحن شیخ طوسی (بست بالا) مشرف به حرم مطهر واقع شده و آماده پذیرایی از میهمانان هشتمین امام شیعیان جهان از ایران و اقصی نقاط دنیاست.

گروه بین‌المللی هتل‌های رکسان زیر نظر شرکت “گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران” “سمگا ” وابسته به گروه مالی گردشگری است. که در زمینه اقامت، پذیرایی، حمل و نقل و تورگردانی فعالیت می­نماید. این شرکت علاوه بر مدیریت بهره ­برداری از هتل­های داخلی و خارجی در زمینه تدوین استانداردهای فنی، مشاوره، نظارت، تجهیز و آموزش سرمایه انسانی فعال است.

 

fa_IR