Company Logo

بازگشت رونق به گردشگری معنوی مشهد

مشهد مقدس بعنوان دومین کلانشهر مذهبی جهان همواره بدلیل حضور مضجع پاک و شریف امام هشتم(ع) مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است. بسیاری از شیعیان جهان خصوصا شیعیان کشورهای حوزه خلیج فارس علاقه زیادی به سفر به این شهر و زیارت بارگاه منور امام رضا (ع) را دارند.

طی سالهای گذشته با توجه به شرایط سیاسی حاکم بر روابط ایران و کشورهای عرب منطقه حضور شیعیان و علاقمندان علی ابن موسی الرضا (ع) در مشهد کمرنگ گشته بود اما مجددا با درایت و تدبیر صورت گرفته توسط دولت سیزدهم و عادی سازی روابط با کشورهای همسایه در چهارچوب منافع مشترک مجددا شاهد حضور شیعیان این کشورها در شهر مشهد هستیم. حضوری که علاوه بر برکات معنوی میزبانی از دوستداران امام رئوف منافع اقتصادی این کلانشهر مذهبی دنیا و کشور را نیز تامین می نماید.

زیرساخت هایی مانند هتل های مشهد نقش بسزایی در تامین کیفیت مهمان نوازی از زائرین دارد. قابلیت ها و امکانات هتل های مختلف در مشهد نقطه تمایز این امکان اقامتی نسبت به یکدیگر است که یکی از مهمترین  دلایل انتخاب یک هتل توسط زائرین برای اقامت دسترسی آسان به حرم مطهر است.

هتل قصرالضیافه بعنوان نزدیکترین هتل به حرم مطهر با فاصله ای در حدود ۵۰ متر تا صحن غدیر یکی از هتلهایی است که مورد اقبال زائرین خصوصا شیعیان کشورهای خارجی قرار گرفته است.

آسایش در تردد به حرم، دید کامل اتاق های هتل به آستان مقدس علی ابن موسی الرضا بهمراه خدمات متمایز و در خور این هتل از عوامل اقبال زائرین به این هتل است.

fa_IR