بازدید از پروژه های اصفهان

بازدید آقای خامی مدیرعامل هلدینگ ‌سمکا و آقای رحیم پور مدیرعامل گروه هتل های بین المللی رکسان به همراه آقای صرامی مدیرعامل هلدینگ پریستیژلند اصفهان و آقای شهبازی و آقای عبدالهی از  مجموعه های تجاری، فرهنگی و گردشگری سیتی سنتر، هتل پریستیژلند رکسان، فدک مال اصفهان و شهرک سلامت.

سیتی سنتر به عنوان دومین مال ایران با بیش از ۴۶۰۰۰۰ متر مربع بنا و ۷۵۰ واحد تجاری و فروشگاهی و فرهنگی و سرگرمی، بزرگ‌ترین مرکز مدیریت اوقات فراغت شهروندان و گردشگران است.

هتل پنج ستاره پریستیژ لند رکسان با بیش از ۵۶۲۰۰ متر مربع ‌و ۲۹۰ اتاق و سوئیت یکی از بزرگ‌ترین هتل اصفهان محسوب شده که طبق برنامه تا پایان سال جاری‌ات برند بین المللی رکسان به بهره برداری خواهد رسید. این هتل مجهز به جدیدترین سیستم هوشمندآلمانی و تلفیقی از معماری سنتی و مدرن است و در زمره هتل های سبز آینده محسوب می شود.

فدک مال با بیش از ۱۳۷۰۰۰ مترمربع که در یکی از محروم ترین منطقه شهری اصفهان جانمایی و احداث شده است به تنهایی می تواند بیش از ۳۰۰۰ فرصت شغلی برای جوانان این شهر ایجاد کند.

فاز اول این مجموعه در مهرماه ۱۴۰۰ به بهره برداری رسیده و فازهای بعدی آن در شرف تکمیل است.

شهرک بزرگ و بی نظیر سلامت اصفهان از دیگر پروژه های مورد بازید بود که پکیج کاملی با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی، فنی و تکنولوژیکی در زمینه ارایه خدمات تشخیص، درمان و ارایه خدمات هتلینگ به مخاطبان و گردشگران درمان و پزشکی ارایه می کند.

خدا قوت به همه بانیان و دست اندرکاران این پروژه های بزرگ ملی و بین المللی، بویژه دکتر جهانگیری مدیر عامل محترم گروه مالی، دکتر حیدری پور مدیرعامل سابق سمگا، جناب آقای خامی مدیرعامل سابق بانک گردشگری و همه زحمتکشان درگیر در این پروژه ها،

بویژه استاد گرامی جناب آقای مهندس مسعود صرامی مدیر عامل و کارآفرین بزرگ این مجموعه بی نظیر .

REXAN
سبد خرید فروشگاه