نمایشگاه هتل شو دبی ۲۰۲۳

نمایشگاه صنعت هتلداری دبی The Hotel Show Dubai یکی از مهمترین نمایشگاه های بین المللی  هتلداری است که هر ساله در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه هتلداری دبی هر ساله میزبان بزرگترین شرکت های ارائه کننده محصولات و طراحی های شگفت انگیز برای هتل هاست که در آن مدیران هتل ها، معماران، طراحان و عرضه کنندگان گردهم می آیند تا با هم به بحث و تبادل اطلاعات بپردازند.

نمایشگاه Hotel Show دبی به دلیل رو به رشد بودن صنعت هتل داری در خاورمیانه و همچنین افزایش تقاضای مسافرت به این منطقه دارای اهمیت به بسزایی برای صاحبان هتل و ارائه کننده خدمات در صنعت مهمانداری و توریسم دارد. شرکت کنندگان در نمایشگاه هتلداری دبی علاوه بر آشنایی با جدیدترین طرح های داخلی و ساختمانی توسط طراحان معتبر این صنعت و نوآوری ها توسط هتل های زنجیره ای با محصولات و دستاوردهای صنعت هتل داری آشنا خواهند شد.

علاوه بر حضور در نمایشگاه تجاری شرکت کنندگان می توانند از شرکت در کنفرانس اسپای خاورمیانه که در رابطه با اسپا هتل ها و کنفرانس مربوط به روند پیشرفت طراحی ها و فناوری های آینده که در حاشیه نمایشگاه هتلداری دبی برگزار می شود جهت پیشبرد تجارت خود استفاده نمایند.

امسال نیز شهر دبی از تاریخ ۲۳ می ۲۰۲۳ (۲ خرداد ۱۴۰۲) به مدت ۳ روز پذیرای نمایشگاه صنعت هتلداری The Hotel Show Dubai است. طبق آمار، این نمایشگاه در سال ۲۰۲۱ میزبان بیش از ۱۱۷۰ غرفه دار و ۲۲۰۰۰ نفر بازدید کننده از بیش از ۱۰۰ کشور بوده است. اگر در صنعت هتلداری فعال هستید و آینده برای شما مهم است ما به شما توصیه می کنیم تا از این موقعیت برای بوجود آوردن فرصت های بیشتر در تجارت خود استفاده کنید.

محل برگزاری نمایشگاه های دبی Dubai World Trade Centre  با داشتن موقعیتی بی نظیر آماده پذیرایی از صد ها شرکت فعال در این صنعت است. Dubai World Trade Centre  در منطقه تجاری دبی در کنار خیابان شیخ زاید واقع شده است. علاوه بر استفاده از خودرو شخصی و تاکسی این مرکز از طریق ایستگاه مترو World Trade Centre قابل دسترسی است.

امسال نیز تیم سفرهای تجاری نگین پرواز پارس برای چندمین سال پیاپی آماده برنامه ریزی و ارائه خدمات به مشتریان تجاری خود برای شرکت در نمایشگاه صنعت هتلداری The Hotel Show Dubai 2023  است . تجربه موفق ما در ارائه خدمات به چندین شرکت مهم در صنعت هتلداری جهت شرکت در نمایشگاه صنعت هتلداری دبی در سال های گذشته، ما را به همراهی مطمئن برای مشاوره و ارائه کلیه خدمات مسافرتی و برنامه ریزی این تور نمایشگاهی تبدیل کرده است.

افزودن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *